באנר לערוץ שלי 3-Recovered.jpg
הרגשתי שדיברת מתוכי כל מילה כל מחשבה , הדרך ואפילו פנימה לנפש . תבורך על מעשיך. אני חי עם OCD מילדות , יכול לומר שזה קשה מאוד , אבל כאדם מאמין הצלחתי להוציא את הטוב אפילו מהרע ויש המון יתרונות למחשבות עד השלב הקשה שלא מפסיק. אני נשען על ה' ומייד עף מזה, ממש מוסר את נפשי לה' ומאמין בו וזה עוזר לי מאוד , אבל בהחלט עצם המחשבות כפי שתארת הן לא מביאות טוב לנפש ולכן עדיף להבין איך הOCD עובד ולהתמודד עם האמת האמיתית ולא לחשוב שהטקס הוא הפתרון . יכול עוד לומר שכילד חייתי כמו אדם מאוד מבוגר מבחינה ריגשית עד כדי כך שחברים ידעו שאני רגיש ללא קשר לOCD היו מעדיפים לא לגרום לי להרגיש רע וחלק מהילדות היתה בתחושה שאסור לפגוע בנפש בכל מחיר בדיוק כפי שאמרת . ממש מדהים . שה' ישלח לך הצלחה בכל מעשי ידך.
Naor
כל-כך עזר לי, אני מיישם את השיטה בכל יום ולמעשה היא דרך נפלאה להגיע למהות הפנימית בעזרת ההפרעה. וכפי שיוסף מציין בספריו ובסרטונים,
ההפרעה היא מכון כושר של ממש לכוח הרצון, שהוא יסוד מכריע בהגעה לשלום פנימי וחיבור למהות.
תודה רבה לך יוסף על ההבחנות המדויקות, על הסרטונים הקולעים ועל המסע האישי שלך שעושה כל-כך הרבה טוב ומקנה חופש לאנשים רבים. תבורך!
יהונתן.

גם לי עזרתה מאד !! אני מרגיש ממש טוב מאז ששמעתי תשיעורים וקראתי תספר שה" יתן לך כח להמשיך !! מאד עזר לי לדעת שמשהו כמוני יצא מזה . תודה !!!

יצחק כמיסה

תודה רבה רבה רבה!  ההסתכלות על האוסידי כעל המחנך האישי שלי - זה רעיון שחיפשתי הרבה זמן ואני ממש שמח לשמוע מישהו שמדבר על זה! מקווה שתמשיך לשתף אותנו.

kavrahm